Ceny

Specyfika branży projektowania budynków sprawia, że nie jest możliwe podanie ceny za projekt bez zapoznania się ze szczegółami Państwa sytuacji. Z doświadczenia wiemy – a sięga ono już trzydziestu lat – że różnorodne są nie tylko zakres prac koniecznych do wykonania czy stan prawny nieruchomości, ale również wymagania poszczególnych klientów.

Zapewniamy o pełnym przygotowaniu, zarówno merytorycznym, jak i technicznym, biura projektowego LEMAR. Zaangażujemy się w każdą sprawę – zapraszamy do naszej siedziby z posiadanymi dokumentami lub prosimy o kontakt drogą telefoniczną bądź elektroniczną.

Przy dużych zleceniach płatność dzielimy na trzy lub cztery części, w przypadku mniejszych spraw – na dwie. Zazwyczaj wymagamy zaliczki w wysokości ok. 1/3 wartości całego zlecenia. Wszystkie ustalenia sporządzamy w formie pisemnej, a uzgodniona cena nigdy nie ulega zmianie (chyba że klient postanowi zwiększyć zakres inwestycji).

Dla klientów, którzy wykonają u nas projekt budowy lub przebudowy domu przygotowaliśmy specjalną ofertę: 20 zdjęć termowizyjnych w cenie zaledwie 100 zł! Przypominamy, że zdjęcia termowizyjne są niezbędne w przypadku oceny wykonanych ociepleń i wykrycia ewentualnych „zimnych miejsc”. Posiadamy świetny sprzęt, pozwalający na bardzo dokładne zdjęcia termowizyjne.

Oprócz sprzętu i doświadczenia LEMAR, biuro projektowe z Wołowa, dysponuje znakomicie przeszkoloną kadrą. Systematycznie uczestniczymy w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach, szczególnie w okresach zmian przepisów i norm. Jeśli wybiorą Państwo naszą ofertę, zapłacą nie tylko za optymalnie wykonane zlecenie.
W tej cenie zawarte są również:

  • fachowość i szeroką wiedzę z zakresu prawa budowlanego,
  • kompleksową obsługę,
  • porady i analizy,
  • możliwość uzyskania wsparcia w jednym miejscu,
  • dbałość o klienta także po zakończeniu zlecenia,
  • dużą życzliwość i wysoką kulturę osobistą.

LEMAR – zamieszkaj w domu, który Ci się spodoba. Z nami zbudujesz szybciej!